Contact

Maker of een heel team nodig? Wij regelen het.

Of het nu gaat om talentvolle contentmanagers, award-winnende fotografen of experts in programmering: een klus via Mooiedingenmakers zorgt voor de juiste maker(s), en gewoon uit de buurt. We matchten al zo’n honderd makers aan opdrachtgevers. Van kleine klus tot lang traject: we nemen de tijd, nemen je werk uit handen, adviseren gevraagd en ongevraagd en gaan niet weg tot de klus klaar is.

Een vraag droppen, kennismaken of samenwerken? Laat snel een berichtje achter. Even bellen kan natuurlijk ook.

Henk bereik je op: ‭06 27 82 09 70‬.

Het team



Koen Haringa, oprichter en chef plannen en mensen. koen@mooiedingenmakers.nl


Henk Rigter, mede-oprichter en chef zakelijke zaken. henk@mooiedingenmakers.nl


Wilbert van de Kamp, chef Groningen. wilbert@mooiedingenmakers.nl


Esther Wetting, chef communicatie. esther@mooiedingenmakers.nl


Jos Blomsma, chef vorm en web. jos@mooiedingenmakers.nl


Cissy Gressmann, chef projecten. cissy@mooiedingenmakers.nl


Frank Arling, chef Drenthe. frank@mooiedingenmakers.nl
We zijn ook hier - Li / Fb / Tw / Ig