Mooiedingenmakers zoekt een gids voor nieuw trajectenplatform

Wij zoeken een gids voor het gloednieuwe online platform TOM. Een sociaal persoon (v/x/m) uit Noord-Nederland. Je bent een teamspeler die ook goed zelfstandig aan de slag kan. Je bent assertief, communicatief sterk en maakt makkelijk contact met nieuwe mensen. Daarnaast vind je het leuk om direct in verbinding te staan met young professionals en makers in de cultuursector.
TOM wordt hét platform voor young professionals en makers in de cultuursector van Noord-Nederland die willen groeien in hun vak. We bieden een actueel overzicht van workshops, leertrajecten en ontwikkelmogelijkheden, zodat zij hun carrière een boost kunnen geven. TOM heeft de ambitie om in de nabije toekomst ook zelf leertrajecten op te tuigen. Als onze Gids ben jij het eerste aanspreekpunt voor ambitieuze young professionals en makers en help je hen op weg.
Over de opdrachtgever – Mooiedingenmakers is de grootste creatieve community van Noord-Nederland. Deze enorme groep van creatieve freelancers deelt lief, leed, klussen en antwoorden op vragen met elkaar, met als ultieme droom om van het noorden de meest creatieve regio van het land te maken.